Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert skrzypcowo–wiolonczelowy „Niech miłość płynie”

15 grudnia 2023 o godzinie 18:00

Link do wydarzenia na Facebooku: [KLIK]

Drogie, drodzy!
Zapraszamy Was na koncert skrzypcowo-wiolonczelowy duetu dwóch, utalentowanych artystek – Katarzyny Klebba i Agnieszki KOVA Kowalczyk.
Zapraszamy do zanurzenia się w dźwiękach, które przenoszą nas na poziom głębokiego zrozumienia samego siebie oraz świata wokół nas. Poprzez muzykę jako medium, możemy odkryć piękno wewnętrznej harmonii, zanurzyć się w błogim spokoju i odnaleźć siłę do budowania lepszego jutra. Niech ta medytacyjna podróż stanie się dla nas wszystkich oazą spokoju, gdzie miłość jest najważniejszym przewodnikiem.
W obliczu dzisiejszego świata, który jest nieustannie targany dramatycznymi wydarzeniami, coraz bardziej pragniemy odnaleźć harmonię i spokój. Muzyka, jako czysta wibracja, jawi się jako doskonałe narzędzie do tworzenia porządku i równowagi w naszym otoczeniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w medytacyjnej podróży, skierowanej w głąb siebie, w kierunku najgłębszych zakamarków swojego serca.
Niech ta podróż stanie się odpowiedzią na dramatyczne zdarzenia obecnego świata, niech stanie się źródłem, z którego wypływa miłość. Niech miłość płynie swobodnie jak strumień, nawadniając serca i umysły, byśmy byli zdolni przekształcać trudności w możliwości, a chaos w spokój. W tym wspólnym poszukiwaniu harmonii, przywołajmy miłość jako siłę napędową, która jednoczy nas w trudnych chwilach i ukierunkowuje naszą uwagę na to, co istotne.
📅KIEDY?
15 grudnia 2023 r. o godzinie 18:00!
📌GDZIE?
Al. Marcinkowskiego 24, Poznań
Informacje o artystkach:
🎻Katarzyna Klebba
Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, skrzypaczka, kompozytorka
muzyki teatralnej. W latach 1981-1989 związana z Teatrem Ósmego Dnia. Od 1990 roku do dnia dzisiejszego,współpracuje z międzynarodowymi grupami teatralnymi-Footsbarn Travelling Theatre- Francja,Ton und
Kirschen-Niemcy, Abinaya Theatre-Indie,Teatr Cinema i Trzeci Teatr Lecha Raczaka-Polska. Twórczyni szeregu warsztatów z arte-terapii m.in dla osób z problemami uzależnień (teatr Wiem kiedy nie mogę – istniejący przez 15 lat) dla osób z różnymi niesprawnościami (Teatr Łapacze snów), warsztatów teatralno-muzycznych dla uchodźców (Erasmus Berlin), warsztatów muzycznych dla dzieci z zespołem downa (Performance Wspólne). Współtwórczyni poznańskiego Tria Targanescu.
🎻Agnieszka KOVA Kowalczyk
Wiolonczelistka współpracująca z wieloma artystami zarówno sceny jazzowej, klasycznej, rockowej, jak i twórcami muzyki elektronicznej, eksperymentalnej i improwizowanej m.in. z Nicole Mitchell, Dee Alexander, Lisą-Marie Holmes, Kayah, Sylwią Grzeszczak, Zbigniewem Górnym, Małgorzatą Ostrowską, Urszulą, Robertem Chojnackim, Felicjanem Andrzejczakiem, Waldemarem Rychłym i Szymonem Siwierskim. Od 2012 r. związana jest też z zespołem Raya Wilsona. Agnieszka koncertowała na wielu festiwalach muzycznych takich jak: Tauron Nowa Muzyka, Opener, Nowy Wiek Awangardy, No Women No Art, Klamra, FONOMO, Friv, BASS & BEAT i innych. Miała okazję występować zarówno w USA, Argentynie, Chile, Japonii, Chinach, Indiach, Wietnamie, Emiratach Arabskich, RPA, jak i w większości krajów europejskich. Artystka tworzy też własną muzykę na wiolonczelę elektryczną i loop station. Na początku 2024 r. zostanie wydana pierwsza solowa płyta KOVY z jej autorskim cyklem utworów zatytułowanych „Boginie”.
Do zobaczenia!
*Wydarzenie sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Szczegóły

Data:
15 grudnia 2023
Godzina:
18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1159665205009744/

Miejsce wydarzenia

Fundacja Czas Kobiet
Al. Marcinkowskiego 24
Poznań, Poland

Fundacja Czas Kobiet 2024. Projekt i wykonanie: SAROTA PR